BİZ KİMİZ

MOBİLOG, Türkiyenin entegre mobilya lojistik firmasıdır.
Mobilya sektöründe faaliyet gösteren şirketlere ve aynı zamanda e-ticaret alanında hizmet veren markalara; ürün depolama, dağıtım, montaj, sevk sonrası teknik servis hizmetleri ve teknolojik altyapı hizmeti sunmaktadır.
MOBİLOG, "Doğru Yerde Doğru Zamanda" sloganı ile tam zamanlılık esasını benimser ve hızlı, güvenilir, çözüm üreten, iş takip sistemi ve takip sonrası süreci denetleyerek tüm Türkiye ye 360 derece hizmet kalitesi sunar.

TÜM HİZMETLERİMİZ DENETİM ALTINDA

MOBİLOG, hizmet kalitesini sürekli artırmayı ve geliştirmeyi hedefler. Mobilyanızın teslimatı sonrasında oluşacak kurulum aşamasını; eğitimli, uzman ve kurumsal MOBİLOG giyimli montaj ekipleri ile yapar. Teslimat anında karşılaşılan sorunları, tablet bilgisayarlarla kayıt altına alarak gerekli birimler online olarak anında bilgilendirir.
Saha Denetmen Ekiplerimiz, montaj anında veya sonrasında gerekli denetleme ve kontroller için müşteri ziyaretleri düzenler. Buradaki amacımız hem kendi hizmet kalitemizi denetlemek hemde müşterilerimizin markaya bağımlı müşteriler kazanmasını sağlamaktır.

MİSYON VE VİZYON

MOBİLOG olarak üstlendiğimiz görevin ve sorumluluğun farkında olarak siz değerli müşterilerimize ve tüketicilere karşı her zaman anlayışlı, yapılıcı, çözüm üreten bir tavırla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Bu kapsamda üstlendiğimzi görevi Marka, Müşteri ilişkisini sürekli tutmak için ürün depolamasından teslimatına kadar özenle çalışıyoruz.
MOBİLOG Tüm Türkiyede hizmet verdiği bölgelerde hizmet kalitesini ve kapsamını her geçen gün geliştirmeyi ve genişletmeyi hedefleyek yoluna devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri genişletmek için her zaman büyük bir özveri ile özenle çalışıyoruz. Seffaf sistemlerimiz ile tüm gelişimimizi ve yönetmekte olduğumuz süreçleri anlık olarak paylaşıyoruz. Tüm Türkiye de hizmet ağımız bulunana kadar yolumuza devam edeceğiz ve ulaştığımız noktada bizimle çalışmakta olan tüm müşterilerimizin bize emanet ettiği süreçlerini tüm kalitemiz ile en üst seviyeye tutmaya ve tüketicilerin memnuniyetlerini sağlamaya devam edeceğiz.


HİZMETLERİMİZ İÇİN TEKLİF İSTEYİN

Ad Soyad
Firma
Hizmet Almak İstediğiniz Şehir veya Şehirler
Telefon
E-Posta
Sorularınız