DEPOLAMA Maliyetlerinizi Düşürüyoruz

Tüm Lojistik faaliyetlerinde, depo yönetimi iş sürecinin en önemli dilimidir. Sürecin yönetilmesi, stok ve sipariş hazırlama, doğruluk oranlarının yüksek tutulması; lojistik maliyetin, dolayısı ile ürün maliyetinin düşmesi adına çok önemlidir.
MOBİLOG, geniş depo alanları ile müşterilerine ihtiyaçlarına uygun depo alanlarını hesaplar ve depolama maliyetlerini en aza indirmeyi hedefler.

TAŞIYORUZ ve KURUYORUZ Tüm Süreçleri Takip Ederek

Mobilya Lojistiği alanında uzman filomuz ile ürünün taşıma ve sevkiyat kaynaklı hasarlarını minimum seviyeye çekmek için taşınan her ürünün muhteviyatına uygun teknik araç ve gereç kullanıyoruz.
Tüm teslimat sürecini, MOBİLOG tarafından geliştirilen ve ihtiyaca uygun şekillendirilen özel yazılımlarımız ile takip ediyoruz. Ürünler hakkında teslimat bilgileri elektronik ortam ile anlık olarak iletiliyor ve izlenerek gerekli aksiyonlar hızlıca alınarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çalışıyoruz.

TAKİP EDİYORUZ Müşteri İlikilerinizi Geliştiriyoruz

Hızlı gelişen ekonomik konjüktür ve teknolojik gelişmeler ülke pazarında tam rekabet yaratıyor. Tüm bu gelişmeler tüketici beklenti ve seçimlerini etkiliyor.
MOBİLOG olarak, pazardaki pazardaki geniş mamul yelpazezi karşısında satın alma kararını etkileyen en önemli unsurun satış sonrası hizmetler olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda teslim ettiğimiz tüm ürünleri garanti kapsamı süresince takip ediyor ve servis hizmeti sağlıyoruz. Kurduğumuz Call Center ile Müşteri memnuniyet anketleri düzenliyor ve geri bildirimleri neticesinde gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.

RAPORLUYORUZ

MOBİLOG birlikte çalıştığı her şirketin işlemlerini; günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda, Sorunlu ve/veya Sorunsuz müşteriler ve detayları, fabrikadan gelen Yedek parça gün ortalaması, servis bekleyen, parça bekleyen, çözüme kavuşturulan sorun detaylarını, sorunlu müşterilerin gün ortalamalarını, yaşanan sorunların nedenleri ve yüzdelik dilimleri, memnuniyet anketi sonuçları gibi bir çok raporlamaları çözüm ortağı olduğu firmaya sunarak performans kriterleri ve verimlilik oranlarını ortaya çıkarmaktadır.